מי אנחנו?

אנחנו ״LINK TO LINK LTD״, חברת ההשמה וכוח האדם המובילה בישראל.
אנו מתמחים באיתור וגיוס עובדים עבור חברות רבות במגוון רחב של תחומים.

רכזי ההשמה של ״LINK TO LINK LTD״ משקיעים את מלוא מרצם כדי למצוא את העובדים המתאימים ביותר למשרות השונות, זאת באמצעות ביצוע תחקיר אודות אפיון המשרה, דרישות התפקיד ואופיה של החברה.
 

תהליך איתור המועמדים מתחיל אצלנו בחיפוש במאגר קורות החיים של ״LINK TO LINK LTD״. מאגר זה כולל מעל ל-100 אלף קורות חיים של נשים וגברים מכל רחבי הארץ העוסקים במקצועות שונים. במקביל, חיפוש המועמדים מתבצע בכל פלטפורמות הדיגיטל הקיימות, לרבות אתרי דרושים ורשתות חברתיות כמו פייסבוק ולינקדאין.

לאחר קבלת קורות החיים, רכזי ההשמה שלנו שהינם בעלי תארים בפסיכולוגיה ומשאבי אנוש, מראיינים את המועמדים לתפקיד ומספקים ללקוחות חוות דעת על התאמת המועמדים למשרה.

 

בזכות הידע הרב, ההתמדה והמקצועיות של ״LINK TO LINK LTD״, אנו מצליחים לאתר במהירות ובזמן הקצר ביותר את המועמדים האידיאליים ביותר לתפקיד.
היכן שחברות השמה אחרות מתקשות לאתר מועמדים מתאימים עבור משרות מאתגרות, אנו צולחים את המשימה ומתגאים באחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

 

בנוסף לפתרונות ההשמה, ״LINK TO LINK LTD״ מספקת שירותי כוח אדם עבור תחומים שונים. לאחר איתור וגיוס העובדים, אנו מעסיקים את העובד תחתינו, מנהלים עמו יחסי עובד-מעביד ואחראים על השכר והתנאים הסוציאליים של העובדים. 

 

מייסד ״LINK TO LINK LTD״ הינו ציון משה, לשעבר מנכ״ל של מספר חברות אותן הוא הוביל לצמיחתן. מתוך ניסיונו בתפקידים בכירים, ציון מכיר את הדרישות והצרכים השונים של החברות בכל הקשור לכוח אדם ויודע כיצד למצוא את ההתאמה המושלמת ביותר בין העובדים לחברה.

 

אנו ב-״LINK TO LINK LTD״ מעניקים לכל לקוח שירות אישי, זמינים בכל שעה ובכל פלטפורמה, ועושים הכל על מנת לספק ללקוחות את פתרונות ההשמה וכוח האדם לשביעות רצונם. אנו מקפידים לתת יחס אדיב למועמדים למשרות, להקשיב לצרכים שלהם ולעדכן אותם במידת ההתאמה שלהם לתפקיד.

 

חברת ״LINK TO LINK LTD״ רואה חשיבות גדולה בתרומה לקהילה, ומידי שנה תורמת 10 אחוז מההכנסות עבור עמותות הפועלות לקידום נוער בסיכון.
 

צרו קשר

  • Facebook

האתר נבנה ע"י לין - Lin.co.il

© 2019 כל הזכויות שמורות ללינק טו לינק.