top of page
businesswoman-leader-in-modern-office-wi

השמת בכירים

עבור בכירים המחפשים את האתגר המקצועי הבא או ארגונים המחפשים אחר איש המפתח שיביא את החברה לשיאים חדשים, חברת השמה היא הפתרון האיכותי והמקצועי ביותר. 

אנו ב- Link to Link מומחים באיתור המועמדים המתאימים ביותר לארגון ובסיוע למועמדים למשרות בכירות למצוא את משרת חלומותיהם.

בשוק המקומי והעולמי הרווי הנוכחי, למנהלים הבכירים ישנן לכאורה אינספור אפשרויות בחירה. החיפוש המתמיד אחר אתגרים חדשים בהם יוכלו לבטא את כישוריהם וניסיונם, גורם לתנודות תכופות בשוק הבכירים. בצד השני, ארגונים המחפשים לגייס בכירים שישתלבו בתפקידי המפתח בחברה – החל מראשי צוותים ועד מנכ"לים – מוצפים גם הם בהמלצות והצעות מכל עבר. 

איך מתמודדים עם המבחר וכיצד בוחרים את האיש הנכון או את המשרה הנכונה? יועצי ההשמה המקצועיים של Link to Link יבצעו סינון קפדני ודיסקרטי כדי לאתר בדיוק את המועמד או המשרה העומדת בסטנדרטים הנדרשים, ויבצעו את השידוך המושלם.


לא הכול פרוטקציות

כשמדובר בעמדות בכירות, הקשרים האישיים (המוכרים לנו יותר כ "פרוטקציות"), ממלאים תפקיד חשוב ולא פעם מינויים בדרגים הגבוהים נקבעים על בסיס היכרות אישית והמלצות, עוד בטרם פרסום המשרה הפנויה בשוק העבודה. אולם, לאור השוק הרווי, ארגונים אינם מסתפקים עוד בהמלצות "מפה לאוזן" ובכירים אינם זוכים עוד להעדפות על סמך היכרות אישית בלבד. בשוק המוצף, הפכו הניסיון המקצועי והרקע הניהולי המוכח להיות המשקל העיקרי בבחירת  האדם המתאים למשרה. דבר דומה תקף עבור בכירים המחפשים את המשרה הבאה שלהם. רבים צפויים להיגרר לתפקידים שאינם ממצים את הפוטנציאל שלהם, רק משום שיש להם חבר קרוב שהמליץ עליהם. המצב הנוכחי בשוק מוכיח שלבכירים אין צורך להתפשר. דווקא מגוון האפשרויות בשוק מעניק לגורם המקצועי המתווך – כלומר, לנו – את התפקיד החשוב של סינון ובחירת איש המפתח הנכון לחברה המחפשת. לצד זאת, אנו מתמחים בסינון ובחירת המשרה המתאימה ביותר לבכיר המחפש את היעד הבא שלו.

 

כיצד מתבצעת השמת בכירים?

תהליך ההשמה של עובדים בכירים שונה לחלוטין מהתהליך אותו עוברים עובדים "מן המניין". אלו אינם תפקידים ברי החלפה אותם קל להשים. השמת בכירים בארגון עשויה לקבוע את עתידו, ולכן ניתן לה משקל רב ויש צורך בתהליך סינון קפדני וארוך. מן העבר השני של המתרס, בכיר בחברה לא יעשה בחירה פזיזה. אין סיבה שבכירים  יעזבו משרה נחשקת, אלא אם המשרה המוצעת להם נחשקת הרבה יותר. לכן, גם במקרה הזה יש לבצע תהליך סינון מוקפד של משרות ולסייע להם לקבל את ההחלטה הנכונה.

תהליך ההשמה נפתח בתחקיר במהלכו נדרשת הכרה, הבנה מעמיקה ואפיון הארגון שמחפש אחר האדם הנכון לאיוש המשרה. אנו ב-Link to Link נבצע היכרות מעמיקה עם תחום העיסוק של הארגון ותרבותו הארגונית. ככל שההיכרות תהיה מעמיקה יותר – כך ההתאמה תהיה טובה יותר. בנוסף, הארגון יתבקש להעביר הגדרה מדויקת של התפקיד אותו התבקשנו לאייש ואת ההעדפות ביחס לבכיר הפוטנציאלי. במקביל, נתחיל ב- Link to Link בביצוע תהליך איתור המועמדים (מנכ"לים וסמנכ"לים) ונשתמש בקשרים שיש לנו כדי להגיע אל הבכירים המתאימים בהליך דיסקרטי ומקצועי. על כל בכיר שאליו אנו מכוונים נבצע בדיקות יסודיות וסודיות ונכין "תיק" הכולל את כל החברות בהן הוא עבד, הישגיו האקדמיים, כתבות ומאמרים שפרסם וכדומה – תהליך נחוץ שנועד להכיר את הרקע של המועמד ולוודא את התאמתו לתפקיד. 

אנו ב- Link to Link, ביחד עם מקבלי ההחלטות בארגון אליו הבכירים מיועדים, מוכרחים להיות מדויקים בצורה יוצאת מן הכלל כדי להגיע להתאמה המושלמת. רק אם וכאשר תתקיים התאמה מושלמת לדעתנו המקצועית, בין מאפייני המועמד לבין מכלול הדרישות של הארגון - נפעל להשלים את ה"שידוך". 

תהליך דומה מתבצע גם בכיוון ההפוך: כשבכיר פונה אלינו כדי שנסייע לו למצוא את האתגר המקצועי הבא שלו, אנו שמים לנו למטרה להכיר לעומק את האדם העומד מולנו, להבין מה הם רצונותיו ושאיפותיו ולמצוא עבורו את המשרה שתמצה את מלוא הפוטנציאל הגלום בו. לאורך כל התהליך נדאג לשמור על הדיסקרטיות של שני הצדדים – הן הבכיר והן הארגון. השמירה על הפרטיות והסודיות קריטית להצלחת התהליך.

 

Link to Link, חברת ההשמה וכוח האדם המובילה בישראל, מתמחה באיתור וגיוס עובדים לתפקידי מפתח בארגונים ובאיתור משרות בכירות לבכירים המחפשים שינוי. אנו נלווה את התהליך עד איתור המועמד או התפקיד המתאים, ובזכות הידע הרב שלנו נעשה זאת בזמן הקצר ביותר. אחוזי ההצלחה הגבוהים שלנו מעידים על כך. 

אנו ב- Link to Link פועלים מתוך שליחות ומעניקים לכל לקוח שירות אישי ואדיב, אנו זמינים בכל שעה ובכל פלטפורמה. 

נשמח לעמוד לשירותכם.

bottom of page